VW Polo - legendarny miejski kompakt zaskakuje wyposażeniem. Nowoczesne funkcje robią różnicę

Volkswagen Polo od dziesięcioleci jest synonimem miejskiego samochodu, łącząc w sobie niezawodność, kompaktowe wymiary i niskie zużycie paliwa. W najnowszej odsłonie - wersji Special Edition - daje kierowcy jeszcze więcej.

Prezentacja partnera

W miejskim zgiełku, gdzie każdy centymetr ma znaczenie, Polo wyróżnia się nie tylko wymiarami, ale i niezwykłą zwrotnością. To auto stworzone do łatwego manewrowania w ciasnych uliczkach i znalezienia miejsca parkingowego nawet w najbardziej zatłoczonych dzielnicach. I co ważne, to wcale nie oznacza, że w konsekwencji jest niewygodnie małe i ma ciasne wnętrze. Podróżujący na tylnej kanapie będą zaskoczeni ilością miejsca na nogi i przestrzenią nad głową.

Nowoczesność na pokładzie: wyposażenie, które zmienia zasady gry

Volkswagen Polo śrubuje standardy wyposażenia w klasie aut miejskich. Dostępny juz w bazowej wersji, bezprzewodowy App Connect pozwala na łatwe i intuicyjne łączenie smartfona z samochodem, przenosząc na ekran systemu nawigacji Reday2Dicsover wszystko, co najważniejsze. Digital Cockpit - cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 8 cali, to kolejny krok w stronę cyfrowej przyszłości, umożliwiający kierowcy dostęp do kluczowych informacji z komputera pokładowego w zasięgu wzroku.

Asystent podjazdu, asystent utrzymania toru jazdy Lane Assist, czy Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście to technologie, które jeszcze do niedawna były zarezerwowane dla segmentu premium, a dziś stanowią standardowe wyposażenie Polo. Te systemy nie tylko podnoszą komfort jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, zarówno kierowcy, jak i pasażerów.

Reklama

Szczegóły u sprzedawcy. Obowiązuje do odwołania. Szczegóły dotyczące korzyści, zużycia paliwa oraz emisji CO2 sprawdź na stronie www.volkswagen.pl. Prezentowany materiał przedstawia pojazd w wersji R-Line, która nie jest dostępna w sprzedaży w wersji Special Edition.

VW Polo: wyjątkowe wyposażenie wersji specjalnej

Wersja Special Edition dodaje do Polo dodatkowo przyciemniane szyby tylne i boczne, co nie tylko zwiększa poczucie prywatności, ale i chroni wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem. Poza wersją specjalną element ten kosztuje 1060 zł. Natomiast kamera cofania to nieoceniona pomoc podczas parkowania, umożliwiająca precyzyjne manewry bez stresu. W cenniku VW Polo widnieje przy niej cena 1 340 zł, ale w wersji Special Edition jest elementem wyposażenia standardowego.

VW Polo: więcej niż miejski kompakt

Volkswagen Polo Special Edition udowadnia, że miejski samochód może zaskakiwać nowoczesnością i bogatym wyposażeniem. Łączy w sobie najlepsze tradycje marki z innowacjami, odpowiadającymi na potrzeby współczesnych użytkowników. Jeśli poszukujesz auta, które jest praktyczne, a jednocześnie technologicznie, Polo będzie wyborem, który zrewolucjonizuje Twoje codzienne podróże. Szczególnie teraz, gdy w serii specjalnej kosztuje 104 490 zł - zaledwie 100 zł więcej, niż wersja Life, w której wspomniane wcześniej elementy wymagają dopłaty.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu i przekonania się na własnej skórze, jakim kompletnym samochodem jest Volkswagen Polo. Szukasz praktycznego samochodu do miasta? Odkryj nową jakość jazdy z Volkswagen Polo Special Edition - legendarnym kompaktem, który nie przestaje zaskakiwać.

Zużycie paliwa dla modelu Volkswagen Polo w cyklu mieszanym: 5,2 - 6,8 l/100 km; emisja CO2 117 - 153 g/km zostały określone zgodnie z procedurą WLTP.

Prezentacja partnera

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy