Reklama

Tak wygląda hyundai ix35

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Hyundai zaprezentuje nowy model o nazwie ix35.

Samochód ten należy do segmentu SUV-ów i będzie następcą wprowadzonego na rynek w 2004 roku tucsona.

Hyundai ix35 to ważny pojazd dla koreańskiego koncernu. Jest to pierwszy SUV stworzony w Europie, który odzwierciedla nowy język projektowania "fluidic sculpture - opływowa rzeźba" i nosi wiele cech odważnej i płynnej stylizacji koncepcyjnego modelu ix-onic, pokazanego podczas targów w Genewie.

Nowy model jest o 85 mm dłuższy od tucsona, o 20 mm szerszy i o 30 mm niższy. Dzięki temu ma wyglądać nieco mniej terenowo, a bardziej sportowo.

A co pod maską? Oficjalnie nie wiadomo, jednak i-xonic, który stanowi zapowiedź ix35 napędzany był doładowanym benzynowym silnikiem 1.6 o mocy 175 KM. Jednostka ta zapewne zastąpi obecny silnik dwulitrowy. Ponadto dostępny będzie dwulitrowy diesel oraz benzynowa jednostka V6.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: W.E. | Alex Minsky | Hyundai ix35

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy