Reklama

"Szóstka" w Polsce!

Już wkrótce oferta Mazdy na polskim rynku powiększy się o nowy model - mazdę 6, który zastąpi znaną od wielu lat "sześćsetdwudziestkęszóstkę". Aktualnie samochód ten skierowany został na badania homologacyjne w ITS i można się spodziewać, iż w sprzedaży znajdzie się w sierpniu. Nowy model charakteryzuje się bardzo ładną linią nadwozia i elegancko wykończonym środkiem. Pierwsze zetknięcie z tym samochodem pozostawia bardzo pozytywne wrażenia nie tylko w zakresie estetyki wykończenia, ale także parametrów technicznych.

Porównanie go do innych pojazdów tej klasy pokazuje, iż model ten może być silnym konkurentem dla istniejącej obecnie oferty. Auto dostępne będzie w jednej wersji silnikowej (2,0l 141 KM) i dwóch wersjach nadwoziowych: sedan (ceny od 25 750 euro) i hatchback (dopłata 1000 euro).

W bardzo bogatym wyposażeniu standardowym znalazły się m.in.: 6 poduszek powietrznych, ABS+EBD, system kontroli trakcji, aluminiowe felgi, automatyczna klimatyzacja, podgrzewane przednie fotele, tempomat, radioodtwarzacz CD z systemem 7 głośników firmy Bose.

Więcej przeczytasz tutaj, a także tutajtutaj. A foto-galerię możesz oglądnąć tutaj.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alex Minsky | szóstka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama