Reklama

Stylowe Audi

Audi pokazało pierwsze zdjęcia modelu, który może zostać uznany za najbardziej atrakcyjne i nowoczesne kombi jakie koncern stworzył do tej pory - Audi A4 Avant. Nowy pojazd stanowić będzie silny element w swoim segmencie. Jego atutami są: wyważona linia nadwozia, moc, jakość i elegancja. A4 Avant dostępny będzie w europejskich salonach sprzedaży pod koniec września tego roku. Cena i wersje pojazdu nie są jeszcze znane.

Określenie "Avant" znane jest już od lat i zawsze łączy się z niezwykle ciekawym designem nadwozia. Około 40 procent użytkowników poprzedniej wersji Audi A4 Avant właśnie stylistykę auta wymieniło za główny powód jego zakupu. Tymi danymi kierowali się konstruktorzy najnowszej wersji kombi, chcąc stworzyć samochód, który swoim wyglądem przyciągnąłby jeszcze większą ilość klientów.

W efekcie otrzymaliśmy nowoczesny pojazd, oferujący nie tylko ciekawy wygląd ale też dużą funkcjonalność. Atutem jest też aluminiowe zawieszenie znane dobrze z A4 w wersji saloon oraz skrzynia multitronic. Całości dopełnia szeroka gama silników benzynowych i TDI charakteryzujących się dużą mocą przy równoczesnym ekonomicznym spalaniu.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pojazd | Audi A4 | Audi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy