Reklama

SsangYong Rexton II

SsangYong ujawnił pierwsze zdjęcie nowego Rextona. Pojazd ten zadebiutuje na rynku koreańskim 28 marca.

Samochód uległ dość znacznym zmianom, które szczególnie widoczne są z przodu, gdzie zmieniono zupełnie kształty zderzaka, świateł czy osłony chłodnicy.

Więcej podobieństw odnajdziemy w linii nadwozia, w szczególności w oczy rzuca się charakterystyczny kształt małej tylnej, bocznej szyby.

Rexton II będzie napędzany dwulitrowym silnikiem z wtryskiem common-rail trzeciej generacji, który oferowany jest już w Kyronie. Jednostka ta, oparta na technologii Mercedesa, dysponuje mocą 141 KM i momentem 310 Nm dostępnym w zakresie 1800-2750 obr/min.

Reklama

Obecnie nie wiadomo, kiedy nowy Rexton trafi do Europy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SsangYong | SsangYong Rexton

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy