Reklama

Sportowa toyota z Bangkoku

Toyota Motor Thailand zaprezentowała najnowszą wersję swojego modelu Soluna Vios na niedawnym salonie samochodowym w Bangkoku. To usportowione auto zostało w pełni stworzone przez tajlandzki oddział Toyoty.

Samochód wyposażony został w silnik 1.5 VVT-i, który po modyfikacjach i w połączeniu z turbosprężarką osiąga moc 143 KM przy 6400 obr/min i dysponuje maksymalnym momentem obrotowym 196 Nm przy 4400 obr/min.

Sportowy wizerunek pojazdu podkreślają szerokie opony o rozmiarach 205/45 R16 oraz elegancki materiał alkantara, który posłużył do wykończenia wnętrza.

Obok Soluny Vios na salonie w Bangkoku Toyota zaprezentowała też model Avanza kierowany na rynek Indonezji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sportowe | Bangkok | sportowa

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy