Reklama

Speed jak Lamborghini

Volkswagen przygotował specjalną wersję Golfa o nazwie Speed. Będzie ona malowana na specjalny, charakterystyczny dla Lamborghini, żółty lub pomarańczowy kolor, a część wyposażenia przejmie z topowych wersji GTI i R32.

Podobnie jak Golf R32 Speed będzie miał umieszczoną centralnie podwójną końcówkę układu wydechowego. Z przodu pojawi się chromowany grill i elementy lusterek. Dynamizm pojazdu ma zostać podkreślony przez tylny spojler oraz 18-calowe koła. Z R32 pochodzą również tylne światła, natomiast z wersji GTI przejęto fotele, zawieszenie i felgi.

Szkoda tylko, że za tymi zmianami nie poszła ingerencja w silniki. Speed będzie napędzany benzynową jednostką 2.0 FSI o mocy 150 KM lub wysokoprężnym silnikiem 2.0 TDI o mocy 140 KM.

Każdy Golf Speed będzie oznaczony tabliczką z numerem seryjnym. Powstać ma 100 egzemplarzy tego pojazdu.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTI | Lamborghini

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy