Reklama

Skoda superb II!

Trzeba przyznać, że ten trick udał się Skodzie.

Miesiąc temu Czesi zaprezentowali pierwsze zdjęcie nowego superba. Przedstawiało ono samochód od przodu i częściowo z boku, a tył był praktycznie niewidoczny. Jednak linia boczna wskazywała, że superb nie będzie już sedanem i hatchbackiem. Nic dziwnego, że większość dziennikarzy nabrała się na tę sztuczkę...

Teraz Czesi mogą się śmiać. Ujawnili bowiem właśnie kolejne zdjęcia superba, na których widać już wyraźnie, że jednak pozostanie on sedanem!

Samochód ma 4.84 m długości, 1.78 m szerokości i 1.46 m wysokości. Nowy model jest więc o 4 cm dłuższy, 2 cm szerszy i o 1 cm niższy od obecnej wersji. Co ciekawe jednak, rozstaw osi to 2.76 m, czyli o 1 cm mniej niż teraz.

Reklama

Nowy model napędzany będzie trzema silnikami benzynowymi oraz trzema dieslami. Moce - od 105 do 260 KM.

Nowa skoda superb zadebiutuje na marcowym salonie w Genewie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: czesi | skoda | Skoda Superb

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy