Reklama

Rajdowe Stilo Abarth

Za kilka dni w Bolonii rozpocznie się salon samochodowy, na którym Fiat zaprezentuje najnowszą, rajdową wersję modelu Stilo Abarth. Jest to samochód, który z powodzeniem będzie mógł trafić na rajdowe trasy, bowiem spełnia przepisy pojazdu N-grupowego. Auto posiada silnik z modelu Stilo 1,8 16v, którego moc została zwiększona ze 133 do 157 KM. Zmodyfikowano też zawieszenie, które może być dostrojone do asfaltów lub do luźnych nawierzchni. Za jego precyzyjną pracę odpowiadają amortyzatory Bilstein i sprężyny Eibach.

System hamulcowy składa się z samowentylujących się tarcz z przodu i tradycyjnych tarcz z tyłu, z kontrolowanym przez kierowcę ciśnieniem układu. Hamulec ręczny jest hydrauliczny. Stilo Abarth Rally posiada homologowaną przez FIA klatkę bezpieczeństwa, system szybkiego gaszenia pożaru, 5-stopniowe pasy bezpieczeństwa oraz system rozłączenia napięcia z akumulatorem.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy