Reklama

Przygodowa Tata Indigo

Hinduski potentat w produkcji samochodów, firma Tata Motors, na salon w Genewie przygotowała nową, uterenowioną wersję swojego popularnego pojazdu o nazwie Indigo. Wersja Advent stanie się uzupełnieniem oferty tego modelu obok odmian Sedan i Station Wagon (kombi), nazwanej w Indiach "Marina".

Tata Indigo Advent to pojazd wielofunkcyjny, mogący przydać się zarówno w pracy, jak i podczas rodzinnych przejażdżek. Jego dobre właściwości jezdne, przestronne wnętrze, możliwości jazdy w terenie i przystępna cena mogą okazać się cennymi atutami dla Hindusów przy kupnie nowego samochodu.

Wytrawne oko dopatrzy się podobieństwa Indigo Advent (jeszcze wyraźniej widać to na przykładzie Indigo Station Wagon "Marina") do znanego u nas doskonale Fiata Palio Weekend, którego produkcję Fiat postanowił zakończyć (więcej...). Powód tego podobieństwa jest prosty - projekty obu tych samochodów powstały w tym samym biurze stylistycznym IDEA z Włoch.

Do napędu Tata Indigo Advent będzie można wybrać jeden z dwóch oferowanych silników - "benzyniaka" o mocy 86 KM (62 kW) lub turbodoładowanego diesla o mocy 70 KM (52 kW).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przygodowe | wagon

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama