Reklama

Premiera fiata doblo

Dzisiaj i jutro we włoskiej miejscowości Stresi nad jeziorem Maggiore odbywają się pierwsze jazdy testowe najnowszym produktem Fiata - wielofunkcyjnym samochodem o nazwie doblo. Reporter INTERIA.PL, który jest obecny na prasowej premierze doblo wkrótce napisze jak jeździ się tym pojazdem, występującym aż w czterech wersjach nadwoziowych. Przypomnijmy, że doblo to klasyczny samochód typu MPV (Multi Purpose Vehicle), a więc oferujący wszechstronność, przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych.

Dzisiaj i jutro we włoskiej miejscowości Stresi nad jeziorem Maggiore odbywają się pierwsze jazdy testowe najnowszym produktem Fiata - wielofunkcyjnym samochodem o nazwie doblo. Reporter INTERIA.PL, który jest obecny na prasowej premierze doblo wkrótce napisze jak jeździ się tym pojazdem.

Przypomnijmy, że doblo to klasyczny samochód typu MPV (Multi Purpose Vehicle), a więc oferujący wszechstronność, przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych (długość 4,16 m, szerokość 1,71 m.) W wersji osobowej może pomieścić pięć osób, dysponuje pojemnym bagażnikiem: 750 dm3 przy opuszczonym nakryciu bagażnika. Dostępne będą także modele typowo dostawcze (patrz zdjęcie).

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: reporter | pierwsze jazdy | Fiata

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy