Reklama

Poleci z nami Pilot

Honda Motor Co. postanowiła wprowadzić do swojej oferty na północnoamerykańskim rynku, swój średniej wielkości pojazd SUV, model Pilot. Już niebawem zostanie on zaprezentowany mieszkańcom USA na styczniowym salonie samochodowym w Detroit, a do sprzedaży ma trafić w połowie przyszłego roku. Honda zajmuje obecnie piątą, pod względem wielkości sprzedaży, pozycję wśród producentów samochodów na amerykańskim rynku.

Pilot będzie produkowany w zakładach Alliston w Ontario. Jak zapowiedzieli przedstawiciele Hondy, pojazd będzie wykorzystywał w swojej konstrukcji niektóre części z modeli MDX i minivana Odyssey.

Obecnie Honda posiada w swojej amerykańskiej ofercie inny pojazd SUV średniej wielkości - produkowany przez Isuzu Motors Ltd. model Passport. Zniknie on ze sprzedaży pod koniec przyszłego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SUV | Alex Minsky | Honda | Pojazd | pilot

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy