Reklama

Pilot zamiast passporta

Honda rozpoczęła się już produkcję nowej wersji "średniego" terenowca CR-V. Pojazd ten, który wytwarzany jest w Swindon w Wielkiej Brytanii trafiać będzie praktycznie na wszystkie europejskie i amerykańskie rynki. Tymczasem podczas rozpoczynającego się właśnie salonu samochodowego w Detroit japoński koncern prezentuje kolejny pojazd terenowy średniej klasy o nazwie pilot. Tutaj foto-galeria nowej hondy pilot.

Pilot będzie produkowany w zakładach Alliston w Ontario. Jak zapowiedzieli przedstawiciele Hondy, pojazd będzie wykorzystywał w swojej konstrukcji niektóre części z modeli MDX i minivana Odyssey.

Obecnie Honda posiada w swojej amerykańskiej ofercie inny pojazd SUV średniej wielkości - produkowany przez Isuzu Motors Ltd. model Passport. Zniknie on ze sprzedaży pod koniec bieżącego roku. Wtedy właśnie zastąpi go pilot.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Honda | Pojazd | pilot

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy