Reklama

Piękność dla ludu?

Stambuł to wyjątkowe miejsce. W niezwykły sposób zbiegają się tutaj dwie zupełnie różne kultury: europejska i azjatycka.

Już w czwartek, w tej niezwykłej scenerii odbędą się pierwsze jazdy testowe samochodem, który zarówno w Europie, jak i w Azji ma szansę odnieść spektakularny sukces. Do gry wchodzi, długo oczekiwany, fiat linea.

Reklama

Miejsce premiery wybrano nieprzypadkowo. Najnowszy model Fiata jest bowiem produkowany w tureckiej filii koncernu, w zakładach firmy Tofas. Linea to następny pojazd z serii globalnych sedanów. Zbudowany na bazie grande punto model nie jest jednak kolejnym hatchbackiem z niedbale doklejonym bagażnikiem. Samochód charakteryzuje się niezwykle harmonijną linią nadwozia i proporcjami typowymi dla włoskiej szkoły designu.

Nowy fiat nie jest więc już tylko tanią propozycją dla osób szukających dużego, 500 litrowego bagażnika za przyzwoite pieniądze. Włosi nie ukrywają, że modelem tym celują w popularny i wymagający segment C.

Obiecujemy, że o tym, czy samochód prowadzi się równie dobrze jak wygląda dowiecie się pierwsi jako w Polsce. Gdy tylko nasz reporter wysiądzie z za kółka...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje