Reklama

Nowy numer Motoru

Najnowszy, 64-stronicowy "Motor" nr 44/2009 od poniedziałku w kioskach, a w nim m.in.:

Przed premierą: Lexus LFA - jeden z najlepszych samochodów sportowych na świecie.

Pierwsza jazda: Opel Astra - czwarta generacja Astry może napędzić stracha rywalom i BMW X1 - kolejne auto z rodziny X.

Porównanie: Skoda Octavia Combi kontra Volkswagen Golf Variant - pojedynek bogato wyposażonych kompaktów z nadwoziami kombi.

Testy: Mazda 3 - elegancka limuzyna z automatyczną skrzynią biegów.

Porady: wszystko o oponach zimowych - przegląd rynku opon zimowych i kosmetyków do ich pielęgnacji, jak dobrać odpowiednie opony, na co powinno zwrócić się uwagę przy wymianie i przechowywaniu ogumienia, co mówią oznaczenia na boku opony.

Reklama

Używane: Alfa Romeo 166 - włoska limuzyna produkowana w latach 1998-2007 jest teoretycznie samochodem niszowym, ale zadbane turbodiesle bardzo szybko zyskują nabywców.

tygodnik "Motor"

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy