Reklama

Nowy japoński "maluch"

Nissan zaprezentował publicznie trzeciego już po moco i clipperze "malucha", którym zamierza rywalizować na rynku japońskim.

Samochód nosi nazwę otti i jest typowym pojazdem miejskim. Charakteryzuje się niedużymi wymiarami oraz dużą powierzchnią przeszkloną, co ułatwia manewrowanie na zatłoczonych ulicach.

Otti tak naprawdę produkowany jest przez Mitsubishi, natomiast Nissan zajmuje się montażem pojazdów, które następnie sprzedaje pod własną nazwą.

Miejski "maluch" napędzany jest silnikami benzynowymi o pojemności 650 ccm w wersjach wolnossącej i doładowanej. Pojazd dostępny jest z manualnymi i automatycznymi skrzyniami biegów, również z napędem na cztery koła.

Standardowe wyposażenie obejmuje m.in. ABS z EBD i asystentem hamowania.

Firma zakłada miesięczny poziom sprzedaży na poziomie 3 tysięcy sztuk.

Porozmawiaj na Forum.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nissan | maluch

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy