Reklama

Nowe Palio!

Jednym z bardziej popularnych aut na brazylijskim rynku jest Fiat Palio. Pojazd ten niewiele ma wspólnego ze znaną w Polsce odmianą Weekend - jest znacznie mniejszy, jego nadwozie to typowy hatchback, a do jego napędu służą inne silniki.

Jak już informowaliśmy obecnie do sprzedaży w Brazylii trafia nowa wersja Palio, której projekt powstał w słynnym biurze stylistycznym Giorgetto Giugiaro.

Samochód wraz z ciekawym designem oferuje wyższy W wyposażeniu samochodu mogą znaleźć się elementy, które do tej pory nie były spotykane w Brazylii w segmencie aut kompaktowych - odtwarzacze CD i MP3, a także boczne poduszki powietrzne.

W ofercie silników znalazły się trzy jednostki: 1.0 Fire (65 KM), 1.3 Fire Flex (70 KM) oraz 103-konny 1.8.

Obok wersji hatchback, produkowanej w 

Brazylii powstały też zupełnie nowe projekty Palio w wersji sedan oraz kombi. Te auta produkowane będą z kolei przez Fiata w Argentynie. Całkiem możliwe, że jest to również zapowiedź europejskich nowości włoskiego producenta - nowej generacji Albei (samochód powstaje w tureckich zakładach TOFAS) oraz nowego Palio Weekend - produkowanego w tyskiej fabryce Fiata Auto Poland.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje