Reklama

Najdroższe audi w historii!

Już niebawem na rynku pojawi się nowa wersja flagowego modelu Audi A8L quattro, która odciśnie wyraźne piętno na historii światowej motoryzacji. Dołączy ona bowiem do grona najdroższych aut poruszających się po naszym globie, dochodząc nawet do kwoty 745 tysięcy złotych (115 tys. funtów).

Tyle nie kosztowało jeszcze żadne audi w historii. Ważne jest jednak to, że magiczna cena uwzględnia bardzo bogate wyposażenie opcjonalne, które może znaleźć się "na pokładzie" tej luksusowej limuzyny.

A8L to model o zwiększonym rozstawie osi, który zadebiutował na tegorocznym salonie samochodowym w Detroit, a niedługo po tym pojawił się na najważniejszych rynkach sprzedaży. Długość jego nadwozia wynosi 5,18 metra i gwarantuje ogromną przestrzeń i komfort we wnętrzu pojazdu.

Najdroższa, flagowa wersja będzie uzupełnieniem i wzbogaceniem obecnej oferty Audi A8 oznaczonego literką "L" (long). Aktualnie na rynku dostępne są następujące odmiany tego auta: 3.7 i 4.2 quattro wyposażone w silniki V8, wysokoprężna wersja V8 4.0 TDI quattro oraz dwa 3-litrowe modele V6 - "benzyniak" o mocy 220 KM oraz ekologiczny "diesel" o mocy 233 KM.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: quattro | Audi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje