Reklama

Lifting terenówek Nissana

W 2006 r. Nissan sprzedał w Europie ponad 20 000 terenówek pathfinder. W 2007 r. nabywców znalazło około 50 000 egzemplarzy pikapa navara.

Od tego szczytowego momentu sprzedaż obu wspomnianych modeli systematycznie i dość wyraźnie spada. Nic dziwnego, że producent zdecydował się na ich odświeżenie.

Zmienił się nieco wygląd tych aut, stały się one bardziej komfortowe i multimedialne, ale przede wszystkim otrzymały nowe silniki: czterocylindrowy 2.5 dCi (190 KM) i V6 3.0 dCi (231 KM, z siedmiobiegowym automatem).

Wśród dziennikarzy z wielu krajów, którym zaprezentowano oba poddane liftingowi pojazdy podczas jazd testowych w Hiszpanii, nie zabrakło oczywiście przedstawiciela INTERIA.PL. Relacja - wkrótce.

Reklama

Na razie podajmy jedynie polskie ceny owych nowości. W przypadku wersji z silnikiem 2.5 dCi zaczynają sie one od 97 500 zlł (navara) i 163 500 (pathfinder). Samochody z silnikiem V6 są o ok. 18 000 zł droższe.

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 000 | lifting

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy