Reklama

Kolejny chiński rover

Będący właścicielem marki Rover Chińczycy reaktywowali kolejny model tego producenta.

Do tej pory w Państwie Środka pod nazwami MG7 i Roewe 750 sprzedawano rovera 75. Teraz do życia wraca rover 200.

Samochód będzie nosił nazwę MG3 SW (StreetWise). Jest to konstrukcja bazująca na roverze 200 streetwise, który debiutował w 2003 roku. MG3 SW to samochód lekko uterenowiony, który charakteryzuje się wyższym zawieszeniem i plastikowymi osłonami karoserii. Zapomnijcie jednak o napędzie na wszystkie koła. MG3 SW, podobnie jak jego pierwowzór posiadają napęd tylko na przednią oś.

W Chinach samochód ten będzie sprzedawany z silnikami benzynowymi 1.4 o mocy 102 KM i 1.8 o mocy 118 KM. Standardowo silniki te będą współpracowały z manualnymi, pięciostopniowymi skrzyniami biegów.

To nie koniec planów firmy Nanjing MG. W przyszłym roku światło dzienne ma ujrzeć całkiem nowy pojazd segmentu A, ponadto Chińczycy planują do 2011 roku co roku wprowadzać do sprzedaży nowy model.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chińczycy | Alex Minsky | chiński | Rover

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy