Reklama

Klasa E za 20 tys. zł

Myśląc o prawdziwej limuzynie zazwyczaj ograniczamy się do marzeń tymczasem można taki samochód, i to nawet Mercedesa Klasy E, mieć już za 20 tys. zł. Warunek jest jednak jeden. Musimy pogodzić się, że auto będzie używane.

Wielu zada sobie natychmiast pytanie, czy samochód, który ma ponad 10 lat jest wart takich pieniędzy. W najnowszym numerze AutoBitu będzie można zdobyć informacje o słabych punktach tego modelu, na co zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji o kupnie oraz dokładnych cenach.

***

Volkswagen Golf ma długą historię. Nieco krótszą ma odmiana tego modelu z napędem na cztery koła. Jak przed dwudziesty laty powstawał Golf 4x4 i do czego producentom udało się dojść po wprowadzeniu wielu ulepszeń przeczytasz w tekście "Zimowy mistrz".

***

Reklama

Dodge Caliber pojawił się na naszym rynku niedawno. Pojawił się razem z modą na rynku europejskim na samochody z Ameryki. Jak każde auto Caliber ma swoje plusy i minusy. Do wszystkich usiłował dotrzeć Paweł Wojna w redakcyjnym teście tego auta. Jak "moda" sprawdza się na naszych drogach dowiesz się z najnowszego wydania AutoBitu.

***

Poza tym w 6 numerze AutoBitu przeczytacie w poradach prawnych jak poszkodowany może dochodzić swych roszczeń w przypadku, gdy sprawca wypadku pozostaje nieznany lub nie posiadał polisy OC. Będzie także sporo o nowościach rynkowych w tym o największym wydarzeniu tego roku, premierze Fiata Bravo, którym podczas testów dla dziennikarzy z całego świata w Rzymie jeździł Grzegorz Lepak.

Zapraszamy do lektury AutoBitu - od dzisiaj w kioskach południowej Polski.

Autobit
Dowiedz się więcej na temat: auto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy