Reklama

Genesis G90 - prezentacja nadwozia koreańskiej limuzyny

​Genesis opublikował właśnie zdjęcia kolejnej odsłony swojej limuzyny o oznaczeniu G90. Możliwe, że luksusowy sedan trafi również do Europy.

G90 to flagowy pojazd marki Genesis. Samochód wygląda imponująco - tak jak u konkurencji, przód zdobi olbrzymi grill. Zaprojektowano go na kształt brylantu. Specyficzne reflektory przybrały postać dwóch pasków, które przechodzą płynnie przez błotniki. Kierunkowskazy umieszczone po bokach stanowią swojego rodzaju ich przedłużenie.

Patrząc z boku karoseria ukazuje swój ogrom. Co prawda producent nie pochwalił się zdjęciami z wnętrza, jednak patrząc już na sam rozmiar kabiny, w środku do dyspozycji pasażerów będzie bajecznie dużo miejsca.

Reklama

Z tyłu również samochód prezentuje się dość zgrabnie. Lampy łączą się w jeden segment za pomocą świetlnej listwy. Nie ma tutaj eksperymentalnych przetłoczeń. Ciekawym akcentem jest zwieńczenie klapy bagażnika, która płynnie łączy się z zewnętrznymi krawędziami lamp i miejscem łączenia zderzaka z karoserią.

Samochód będzie oferowany w dwóch wersjach rozstawu osi - standardowej oraz o zwiększonej o 19 cm. Producent jeszcze nie zdradził daty prezentacji nowego samochodu. Nie wiadomo też czy samochód trafi do Europy, ale jest to bardzo możliwe, ponieważ marka coraz bardziej rozszerza swoją ofertę na naszym kontynencie.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Genesis | Genesis G90 | limuzyna | Segment F

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy