Genesis G90 - prezentacja nadwozia koreańskiej limuzyny

​Genesis opublikował właśnie zdjęcia kolejnej odsłony swojej limuzyny o oznaczeniu G90. Możliwe, że luksusowy sedan trafi również do Europy.

G90 to flagowy pojazd marki Genesis. Samochód wygląda imponująco - tak jak u konkurencji, przód zdobi olbrzymi grill. Zaprojektowano go na kształt brylantu. Specyficzne reflektory przybrały postać dwóch pasków, które przechodzą płynnie przez błotniki. Kierunkowskazy umieszczone po bokach stanowią swojego rodzaju ich przedłużenie.

Patrząc z boku karoseria ukazuje swój ogrom. Co prawda producent nie pochwalił się zdjęciami z wnętrza, jednak patrząc już na sam rozmiar kabiny, w środku do dyspozycji pasażerów będzie bajecznie dużo miejsca.

Reklama

Z tyłu również samochód prezentuje się dość zgrabnie. Lampy łączą się w jeden segment za pomocą świetlnej listwy. Nie ma tutaj eksperymentalnych przetłoczeń. Ciekawym akcentem jest zwieńczenie klapy bagażnika, która płynnie łączy się z zewnętrznymi krawędziami lamp i miejscem łączenia zderzaka z karoserią.

Samochód będzie oferowany w dwóch wersjach rozstawu osi - standardowej oraz o zwiększonej o 19 cm. Producent jeszcze nie zdradził daty prezentacji nowego samochodu. Nie wiadomo też czy samochód trafi do Europy, ale jest to bardzo możliwe, ponieważ marka coraz bardziej rozszerza swoją ofertę na naszym kontynencie.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Genesis | Genesis G90 | limuzyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama