Reklama

Ferrari Aurea!

Na targach w Genewie zobaczymy nowy model Ferrari! Będzie to pojazd stworzony przez grupę projektantów, absolwentów Uniwersytetu we Florencji. Założyli oni studio stylistyczne DGF Design, a ich ostatni projekt - Aurea, przypadł do gustu przedstawicielom Ferrari, dzięki czemu w Genewie model ten wystąpi jako Ferrari Aurea.

Koncepcyjny pojazd został stworzony w czterech odmianach nadwozia - Berlinetta, GT, Spider oraz Spider America. Wszystkie skonstruowano na bazie doświadczeń i technologii zebranych podczas występów Ferrari w Formule 1.

Ferrari Aurea wyposażono 500-konny silnik V8 wykorzystywany w modelu 360

Modena. Dzięki niemu pojazd osiąga prędkość maksymalną 325 km/h, a od 0-100 km/h przyspiesza w 3,9 sekundy.

Cały samochód waży 1250 kg i mierzy 4,47 m długości, 1,15 m wysokości i 2 m szerokości.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alex Minsky | Pojazd | Ferrari

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy