Reklama

Echo w Polsce?

Są samochody, o istnieniu których nie mamy pojęcia, a które naszym zdaniem znakomicie sprzedawałyby się w Polsce. Mowa tu o nieznanych na naszym rynku odmianach forda fiesty i toyoty yaris. Amerykański koncern ma w swojej ofercie auo o nazwie fiesta ikon, a Japończycy yarisa echo (lub platz). Czy firmy te pójdą w ślady Renaulta, który wprowadził na polski rynek - i to z ogromnym sukcesem trójbryłowe clio?

Ford fiesta o nazwie ikon to naszym zdaniem bardzo dobra propozycja na polski rynek. Tyle że z importem tego auta byłyby spore kłopoty. Ikon bowiem wytwarzany jest w Meksyku a - od stycznia 2000 roku - także w Indiach. Sprzedawany jest w dwóch wersjach silnikowych: 1,6 i 1,8 l. Jego największy atut to bagażnik o pojemności 400 litrów.

Jeszcze większy - bo 435-litrowy bagażnik - ma toyota yaris sprzedawana w Japonii pod nazwą platz, a na innych azjatyckich rynkach pod nazwą echo. Pojazd ten produkowany jest w trzech wersjach silnikowych: 1,0, 1,3 i 1,5 l. Z naszych informacji wynika, że Toyota Motor Poland analizuje aktualnie celowość wprowadzenia na nasz rynek tego auta i jest bliska podjęcia decyzji importu tego samochodu. Według nas sukces gwarantowany! A co Ty sądzisz na ten temat?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ford Fiesta | Toyota Yaris | fiesta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy