Citroen Berlingo po liftingu

Jedną z nowości Citroena na zbliżający się salon motoryzacyjny w Genewie jest odświeżony Berlingo. Co zmieniło się w modelu, który od początku swojego istnienia znalazł już 2,9 mln nabywców?

Auto otrzymało nowy pas przedni, który - wg Citroena - jest teraz zdecydowanie bardziej "asertywny". W dolnej części zderzaka zamontowano ledowe światła do jazdy dziennej, inna jest również osłona chłodnicy. Przy okazji w palecie barw karoserii pojawiły się dwa nowe kolory: szary "Gris Acier" i brązowy "Brun Moka".

W wersji Multispace auto oferowane jest z trzema niezależnymi tylnymi fotelami i zmodyfikowanym, nastawionym na komfort, zawieszeniem. Standardem jest również otwierana szyba tylnej klapy - w zależności od poziomu wykończenia schowki w kabinie pomieścić mogą do 170 l. By wnętrze auta stało się przyjemniejsze dla oka na liście opcji pojawiły się dwa nowe wzory tapicerek.

Reklama

Listę dodatków uzupełnił nowy system multimedialny z dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 7 cali. Począwszy od listopada bieżącego roku urządzenie wyposażone będzie w funkcję Mirror Screen pozwalający przenieść na ekran "nawigacji" zawartość naszego smartfona. Klienci zdecydować się też mogą na system unikania stłuczek Active City Brake (działający przy prędkości do 30 km/h), kamerę cofania czy przednie czujniki parkowania.

Wszystkie wysokoprężne jednostki napędowe odświeżonego Berlingo spełniają normę emisji spalin Euro6. Wersja o mocy 120 KM po raz pierwszy oferowana będzie z sześciostopniową, ręczną skrzynią biegów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Citroen Berlingo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy