Reklama

Bluebird Sylphy

Nissan rozpoczął sprzedaż w Japonii nowego modelu - Bluebird Sylphy. Znaczący udział w jego projektowaniu miały... kobiety. Dzięki temu miał powstać pojazd uniwersalnie ładny, przestronny, wygodny i praktyczny.

Samochód może być napędzany jednym z dwóch silników benzynowych o pojemności 2.0 i 1.5l. Charakteryzują się one niewielkim zużyciem paliwa i płaskim przebiegiem krzywych momentu obrotowego (90 procent dostępne już od 2000 obr/min). Współpracują one z bezstopniową przekładnią typu CVT.

Wnętrze Sylphy jest obszerne. Długość kabiny pasażerskiej wynosi 187 cm, a pojemność bagażnika to 504 litry.

Samochód ma bogate wyposażenie. Obejmuje ono m.in. automatyczną klimatyzację i układ dostrajania elektrycznego fotela i lusterek.

Nissan zakłada miesięczną sprzedaż nowego Bluebirda na poziomie 3000 samochodów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nissan

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy