Reklama

Australijczyk z napędem na cztery koła

Firma Holden, czyli australijski Opel zaprezentował nowy kompaktowy pojazd z napędem na cztery koła - model nazwany Cruze. Samochód stworzony został przy współpracy General Motors z Suzuki i przeznaczony będzie na rodzimy rynek Australii. Auto napędzane jest szesnastozaworowym, 1,5-litrowym silnikiem benzynowym DOHC o mocy 74 kW, mogącym współpracować z pięciobiegową manualną lub czterostopniową automatyczną przekładnią. Napęd przenoszony jest na wszystkie koła poprzez nowoczesny system AWD (All Wheel Drive), gwarantujący stabilność i dobrą przyczepność nawet w trudnych warunkach. Tutaj fotogaleria nowego holdena.

W standardowym wyposażeniu Holdena Cruze znalazły się między innymi: klimatyzacja, elektrycznie opuszczane szyby, elektryczne wspomaganie kierownicy, odtwarzacz CD, zdalnie sterowane lusterka zewnętrzne oraz pełnowymiarowe poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera.

Cruze wykorzystuje wiele elementów konstrukcji kompaktowych pojazdów ze stajni GM i Suzuki. Wprawne oko z łatwością zauważy liczne podobieństwa do zaprezentowanego niedawno opla merivy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: suzuki | napęd | koła

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy