Volkswagen Grand California z Polski na targach Caravans Salon 2021

Od 24 do 26 września odbywają się Międzynarodowe Targi Poznańskie Caravans Salon Poland 2021. Na tym jednym z najważniejszych w naszym kraju wydarzeń związanych z caravaningiem, można zobaczyć między innymi produkowanego w Polsce Volkswagena Grand Californię.

Zjawisko podróżowania i spędzania wakacji w kamperze w Polsce stale się rozwija, co potwierdzają badania rynku i opinii publicznej. Polacy doceniają swobodę i bezpieczeństwo podróżowania kamperem. Zmienia się również wiek posiadaczy kamperów. To już nie domena zamożnych osób starszych, a sposób podróżowania dla wszystkich. Odbywające się w Poznaniu targi Caravans Salon to zatem świetne miejsce do spotkań z innymi pasjonatami oraz do podjęcia decyzji zakupowych na kolejny sezon.

"Fabryka Volkswagen Poznań we Wrześni jest jedną z najnowocześniejszych w Europie fabryk motoryzacyjnych. Jesteśmy dumni z tego, że to właśnie u nas, na bazie wielokrotnie nagradzanego i cieszącego się dużym uznaniem klientów modelu Crafter, produkowana jest Grand California" - mówi Stefanie Hegels, dyrektor zakładu Volkswagen Poznań we Wrześni.

Na potrzeby produkcji tego modelu, jeszcze w roku 2019, w obszarze zabudów specjalnych Customized Solution powstała dedykowana linia montażowa. Produkcja liniowa obejmuje montaż dachu, modyfikacje karoserii oraz montaż końcowy elementów wyposażenia. Auto poddawane jest także testom szczelności w kabinie zraszania oraz pełnej kontroli jakościowej po skończonej zabudowie.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Volkswagen | Volkswagen Grand California | Volkswagen Crafter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy