Subaru Solterra - nie ma już nic do ukrycia?

Subaru podgrzewa atmosferę przed premierą swojego pierwszego elektryka i udostępniło wideo, na którym można już całkiem sporo (jeśli szybko wciśnie się pauzę) zobaczyć. Prawda jest jednak taka, że już wcześniej można było zobaczyć to auto w całej okazałości.

Solterra to dynamicznie wystylizowany, elektryczny SUV, który powstaje w ramach współpracy z Toyotą. Już wcześniej łatwo się było domyślić jaki zakres ma owa współpraca, a nowe wideo, tylko to potwierdza.

Model Subaru będzie bliźniakiem Toyoty, którą zapowiada koncepcyjny model o wdzięcznej nazwie bZ4X. Można zadać więc pytanie, dlaczego Solterra zapowiadana jest tak tajemniczo, skoro wystarczy spojrzeć na prototyp Toyoty, żeby dowiedzieć się dokładnie, jak auto będzie wyglądało. Oprócz stylistyki zdominowanej przez ostre linie, uwagę zwraca deska rozdzielcza z bardzo oryginalnie zaprojektowaną konsolą środkową.

Reklama

Niewiadomą pozostają natomiast kwestie techniczne. Poznamy je jednak zapewne przed premierą, która powinna odbyć się w połowie przyszłego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Subaru | Subaru Solterra | samochody elektryczne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy