Reklama

Rynek paliw

Circle K wprowadza nową promocję i podkreśla: byliśmy pierwsi

Należąca do kanadyjskiej spółki Alimentation Couche-Tard, sieć stacji Circle K uruchomiła nową wakacyjną promocję o nazwie „Extra Lato”. Chociaż dotyczy ona rabatów na zakupy w sklepie, koncern podkreśla, że promocja na paliwo także obowiązuje i to od maja tego roku.

Po niedawno wprowadzonych obniżkach cen paliw na stacjach Orlen, do walki o klienta dołączają kolejne sieci. Niedawno informowaliśmy o konkurencyjnych promocjach wprowadzonych na stacjach Lotos. Niedługo później rabaty wprowadziły stacje bp Polska oraz Shell. Teraz dołącza do nich popularna sieć Circle K, która startuje z nową promocją "Extra Lato".

Jak możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie:

Chociaż promocja dotyczy głównie produktów dostępnych w sklepach Circle K, sieć przypomina, że rabaty na paliwo także obowiązują i to od kilku miesięcy. Wprowadzona w maju stała oferta obejmuje m.in. zniżki na paliwa na stacjach sieci, dla wszystkich klientów. Wykorzystując rabat, jednorazowo możemy zatankować aż 85 l paliwa w obniżonej cenie. 

Reklama

Klienci programu Extra, oprócz rabatów na paliwo zyskują również inne gwarantowane oferty.

Ceny paliw na stacjach 6 lipca

Początek lipca przyniosły niewielkie obniżki cen paliw, ale nadal utrzymują się one na rekordowo wysokich poziomach.

Najnowsze dane dotyczące cen paliw na stacjach benzynowych pochodzą z 6.07.2022. Zgodnie z obliczeniami analityków e-petrol, średnie ceny paliw na stacjach wyglądają jak poniżej:

  • cena benzyny PB98 - 8,33 zł/litr,
  • cena benzyny Pb95 - 7,74 zł/litr,
  • cena diesla ON - 7,74 zł/litr,
  • cena gazu LPG - 3,45 zł/litr.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: stacje paliwowe | ceny paliwa | promocje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy