Reklama

MotoAs Interii 2019 - wybierz najlepsze samochody. Wygraj skuter Yamahy

Po raz czwarty już organizujemy konkurs na najlepsze samochody dostępne na polskim rynku, w ramach plebiscytu MotoAs Interii. O tym, jakie modele zdobędą główne nagrody w poszczególnych kategoriach, zadecydują, jak zwykle, nasi czytelnicy.

Dla wielu z nas samochody to coś znacznie więcej, niż tylko sposób przemieszczania się i narzędzia pracy. Dobrze wiemy, że auta potrafią budzić wielkie emocje, czy to swoim wyglądem, osiągami, możliwością przeżycia przygody na bezdrożach lub też oferowanym luksusem. Do niektórych natomiast mamy po prostu od zawsze ogromny sentyment.

Reklama

Czasami schodzimy jednak na ziemię i zwracamy też uwagę na praktyczne aspekty poszczególnych modeli, ich zwrotność i oszczędność eksploatacji. Coraz częściej też uwagę zwraca się na tak zwaną "ekologiczność" samochodów, a na rynku pojawiają się kolejne auta obiecujące niewielki wpływ na środowisko naturalne.

Dlatego też, w plebiscycie MotoAs Interii nie wyłaniamy jednego, najlepszego modelu, ale zwycięzców w dziesięciu różnych kategoriach, do których swoich kandydatów mogły zgłaszać wszyscy producenci obecni na polskim rynku. Te kategorie to: STYL (kliknij TUTAJ), MOC  (kliknij TUTAJ), KLASA (kliknij TUTAJ), ROZSĄDEK (kliknij TUTAJ), MIASTO (kliknij TUTAJ), NA KAŻDĄ DROGĘ (kliknij TUTAJ), DO PRACY (kliknij TUTAJ), ECO (kliknij TUTAJ), TECHNOLOGIA (kliknij TUTAJ) i LEGENDA (kliknij TUTAJ). Udział w plebiscycie mogły wziąć samochody, które można już zamawiać w salonach poszczególnych marek. Jedynie ostatnia kategoria - Legenda, składa się z najważniejszych aut z całej historii danych firm.

Wśród osób, które oddadzą swój głos w naszym plebiscycie zostaną rozdane nagrody:

- osoba, która zajmie 1. miejsce otrzyma motocykl Yamaha NMAX 125

- osoby, które zajęły miejsca 2-3, otrzymają zestaw kosmetyków samochodowych K2

- osoby, które zajęły miejsca 4-10, otrzymają zestaw gadżetów Interii

Aby zagłosować na samochody w poszczególnych kategoriach, po prostu kliknij w poniższe linki. Plebiscyt trwa od 15 kwietnia od godziny 15:00 do końca dnia 19 maja 2019 roku.

Styl - głosuj na najpiękniejszy samochód

Moc - głosuj na najlepszy samochód sportowy

Klasa - głosuj na najlepszy samochód luksusowy

Rozsądek - głosuj na najlepszy samochód rodzinny

Miasto - głosuj na najlepszy samochód do miasta

Na każdą drogę - głosuj na samochód najlepiej sprawdzający się poza asfaltem

Do pracy - głosuj na najlepszy samochód firmowy

Eco - głosuj na najlepszy samochód ekologiczny

Technologia - głosuj na najnowsze technologie w motoryzacji

Legenda - głosuj na największego klasyka motoryzacji

Konkurs zakończył się. Zapraszamy do głosowania w przyszłej edycji za rok!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje