MotoAs Interii 2019 - głosowanie w kategorii Miasto

Ich naturalne środowisko to beton i szkło. W nocy tęsknią za korkami, a w dzień marzą o wolnym miejscu parkingowym. Idealne na weekendowe zakupy w galerii i wieczorne wypady z przyjaciółmi do tętniących życiem dzielnic.

Dobre auto miejskie, to takie, które niewiele pali i łatwo je zaparkować? A może takie, którego rozsądne rozmiary nie zmuszają nas do rezygnowania z wygody podróżowania? Definicja najlepszego auta miejskiego wcale nie jest taka prosta.

Pozostaje zatem pytanie, który z kandydatów najbardziej przekona do siebie czytelników Interii? To już czwarta edycja plebiscytu MotoAs Interii, w którym to właśnie wy zadecydujecie, jaki model zwycięży i otrzyma naszą statuetkę.

Klikając TUTAJ dowiesz się więcej o kandydatach, a niżej znajduje się ankieta. Liczymy na twój głos!

Reklama

Pamiętaj też, aby zagłosować w pozostałych dziewięciu kategoriach!

Szczegóły na temat obowiązku informacyjnego:

  • Administrator danych dla celów organizacji konkursu: Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a więcej »
  • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: IOD@firma.interia.pl więcej »
  • Cel oraz podstawa przetwarzania danych: zgoda na uczestnictwo w konkursie organizowanym przez administratora danych oraz ich przetwarzanie na warunkach wskazanych w regulaminie konkursu
  • Informacje o dobrowolności podania danych: podanie danych osobowych przez uczestników jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do uczestnictwa w konkursie, w tym weryfikacji przez administratora danych, czy uczestnik spełnia warunki udziału w konkursie oraz do jego przeprowadzenia zgodnie z regulaminem konkursu
  • Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych: każdy uczestnik ma prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych i rezygnację z uczestnictwa w konkursie, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że przetwarzanie danych do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem
  • Odbiorcy danych: dane mogą zostać przekazane podmiotom dokonujących na zlecenie administratora danych czynności związanych z organizacją konkursu (np. wysyłka nagród)
  • Okres przechowywania danych: dane uczestników konkursu będą przetwarzane przez okres trwania konkursu, a następnie, poza danymi zwycięzców konkursu, zostaną poddane anonimizacji; dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane po zakończeniu konkursu w celach ewentualnego wykonywania licencji udzielonej zgodnie z regulaminem konkursu, w prawnie uzasadnionych interesach administratora danych (dochodzenia roszczeń do czasu ich przedawnienia) oraz do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa (podatkowego i rachunkowości)
  • Prawa podmiotu danych: prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także inne prawa, których opis znajduje się tutaj
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy