Polskie drogi

Wymusiła pierwszeństwo, auto skończyło na dachu

Dwa rozbite samochody i uszkodzone odgrodzenia posesji to efekt zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Wyżnica koło Kraśnika.

7 sierpnia ok. godz. 19.00 w Wyżnicy koło Kraśnika doszło do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia zostały skierowane służby ratownicze, do szpitala na badania trafił jeden z kierowców.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca Renault kobieta podczas skrętu w lewo wymusiła pierwszeństwo na jadącym z przeciwka Seacie. W wyniku kolizji pojazdów 20-letni kierowca Seata stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewy pas jezdni, do przydrożnego rowu, uderzył w dwa kolejne ogrodzenia posesji i samochód dachował. Kompletnie zniszczone auto zatrzymało się ponad 100 metrów od miejsca kolizji.

Reklama

Kierowca rozbitego samochodu został przewieziony do szpitala na badania na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Droga w miejscu zdarzenia do zakończenia czynności policyjnych była zablokowana.


Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy