Polskie drogi

Wiózł sześcioro dzieci, ukrył je pod kocem...

Policjanci zatrzymali kierowcę, który wiózł siedmiu pasażerów, w tym sześcioro dzieci. 9-miesięczne niemowlę trzymała pasażerka. Pięcioro dzieci ukryte było pod kocem.

Policjanci z Międzyrzecza nie spodziewali się, że sobotnia kontrola drogowa będzie miała taki przebieg. Wieczorem funkcjonariusze zatrzymali do kontroli VW Golfa. Zauważyli, że na miejscu pasażera kobieta trzyma niemowlę. Okazało się, że dziecko ma 9 miesięcy i przewożone powinno być w zupełnie inny sposób.

To był jednak dopiero początek kłopotów kierowcy. Policjanci zauważyli bowiem na tylnej kanapie rozłożony i... ruszający się koc. Okazało się, że nieodpowiedzialny kierowca ukrył pod nim ... pięcioro dzieci w wieku od 4 do 9 lat.

Reklama

Dodatkowo 24-letni kierowca nie posiadał przy sobie dokumentów od pojazdu. Oprócz tego auto było niesprawne technicznie.

W tej sytuacji policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Teraz sprawą zajmie się sąd, do którego został skierowany wniosek o ukaranie. Policjanci zadbali, by dzieci bezpiecznie dotarły do domu. Kierowca wezwał znajomego, który swoim pojazdem musiał wykonać kilka kursów...

INTERIA.PL/Policja
Dowiedz się więcej na temat: dzieci w samochodzie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy