Polskie drogi

W dużym aucie też trzeba zapinać pasy!

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Białej Podlaskiej. W jego wyniku śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a cztery inne trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 2. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen LT zderzył się z jadącym w stronę Terespola oplem. Do wypadku doszło prawdopodobnie podczas wykonywania przez kierowcę samochodu dostawczego manewru zawracania.

Oplem kierował 22-letni mieszkaniec Łodzi. W chwili wypadku mężczyzna był trzeźwy. Samochodem dostawczym podróżowały dwie osoby. Policjanci dopiero ustalają, który z mężczyzn siedział za kierownicą auta, bowiem zarówno kierowca jak i pasażer, na skutek zderzenia wypadli z samochodu.

Reklama

Jeden z nich, 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej poniósł śmierć na miejscu.

Do szpitala przewiezieni zostali czterej uczestnicy zdarzenia. Po wykonanych badaniach w szpitalu pozostały dwie osoby. W wyniku wypadku droga zablokowana była przez kilka godzin, a ruch odbywał się wyznaczonymi przez mundurowych objazdami. Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora.

Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy