Polskie drogi

Tragiczny wypadek. Zginął ojciec z dwoma synami

Do tragicznego wypadku doszło w nocy na drodze wojewódzkiej nr 544 w województwie warmińsko-mazurskim. W zderzeniu samochodu z ciężarówką zginął ojciec i jego dwóch synów.

W nocy z czwartku na piątek (28.08.2020r.) około godz. 1:00 oficer lidzbarskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Brodnica - Lidzbark na drodze wojewódzkiej nr 544. 

Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu tego zdarzenia, wynika że kierujący osobowym fordem na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i wpadł w poślizg. Samochód obrócił się i prawym bokiem uderzył w prawidłowo jadący samochód ciężarowy marki DAF. 

W wyniku tego zdarzenia trzech mężczyzn w wieku od 25 do 50 lat, którzy podróżowali fordem, zginęli w wyniku odniesionych obrażeń. Rzecznik warmińsko-mazurskiej policji mł. asp. Tomasz Markowski poinformował, że ofiarami są ojciec i jego dwóch synów.

Reklama

Kierujący ciężarówką 27-latek był trzeźwy. On i jego pasażer nie odnieśli obrażeń. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na miejscu zdarzenia. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Wszelkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.  

Policja/Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy