Polskie drogi

Tragiczny wypadek. Pasażer pijany, kierowca bez prawa jazdy

​Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w miejscowości Żółkiew na Lubelszczyźnie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 61-latek, który prawdopodobnie kierował samochodem marki Honda Civic stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną skarpę.

Do wypadku doszło w czwartek wieczorem. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora, 61-latek z gminy Żółkiewka, który prawdopodobnie kierował Hondą Civic, jadąc drogą powiatową w kierunku miejscowości Żółkiewka z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na prawe pobocze, a potem do przydrożnego rowu. Następnie samochód uderzył w skarpę. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Do szpitala trafił 51-letni pasażer hondy. Po badaniach okazało się, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, 51-latek był kompletnie pijany - miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Reklama

Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśnią szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. W trakcie prowadzonych czynności mundurowi ustalili, że 61-letni mieszkaniec gminy Żółkiewka nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.


Policja/Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy