Polskie drogi

Rozbił samochód, uciekając przed policyjną kontrolą

Kierowca Golfa wiedział, że nie powinien siadać za kierownicę. Mimo tego prowadził auto i to ze zbyt dużą prędkością.

Policjanci chcieli zatrzymać w Grudziądzu Volkswagena Golfa, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 38 km/h. Zignorował on jednak polecenie policjanta i podjął ucieczkę w kierunku węzła A1. Policjanci rozpoczęli za nim pościg.

Po przejechaniu około dwóch kilometrów okazało się, że uciekinier swoją brawurową jazdę zakończył na barierze energochłonnej. Jemu ani innym użytkownikom drogi nic się nie stało.

Kontrola kierowcy w policyjnych systemach ujawniła powód ucieczki - okazało się że ciąży na nim dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Jego sprawą zajmie się teraz Sąd Rejonowy w Grudziądzu. Grozi mu nawet pięć lat więzienia.

Reklama

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj. CODZIENNIE CZEKA OD 20 000 zł do 40 000 zł! 

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy