Polskie drogi

Rozbił Lamborghini w centrum Warszawy. Chciał się popisać, ale moc go przerosła

Szeroki zakręt, pusta droga i liczne grono gapiów z telefonami w ręku - co może pójść nie tak? Albo się uda i zostaniesz bohaterem albo rozbijesz auto za 1,5 mln złotych. Kierowca zielonego Lamborghini uległ pokusie. Mężczyzna spróbował się popisać, jednak moc byka go przerosła.

 

Jazda sportowym samochodem nie jest taka przyjemna, na jaką wygląda. Zwłaszcza w centrum Warszawy, gdzie na każdym rogu czekają nastolatkowie z telefonami. Presja i chęć popisania się były tym razem silniejsze. Niestety, na oczach wielu gapiów kierowca zielonego Lamborghini nie zdołał opanować 640-konnego byka. Przejażdżkę zakończył na spotkaniu z krawężnikiem i betonowym murkiem.

Rozbił Lamborghini w centrum Warszawy. Auto okazało się lepsze od niego

Do zdarzenia doszło na ul. Emilii Plater w ścisłym centrum Warszawy. Kierowca włoskiego egzotyka wyjeżdżał z ul. Pańskiej w kierunku Złotych Tarasów. Próba wykonania efektownego driftu zakończyła się fiaskiem. Kierowca Lamborghini Hurcan Evo nie przewidział, że auto szybko odzyska przyczepność i skręci w drugą stronę. Na ratunek było już za późno.

Reklama

Naprawa będzie słono kosztować. Aż boli od patrzenia

Najpierw przód samochodu podskoczył na krawężniku i otarł się o murek, później dołączył jeszcze tył. Choć całe zdarzenie nie wyglądało na groźne, koszty naprawy w autoryzowanym serwisie będą kosmicznie wysokie. Wystarczy spojrzeć chociażby na to, co stało się z tylną felgą i całym zawieszeniem. 

Rozbił auto za 1,5 mln złotych, a zapłacił 200 zł mandatu

Jak relacjonuje “Miejski Reporter" na Facebooku, kierujący sportowym samochodem został ukarany mandatem karnym w wysokości zaledwie 200 zł. Niedługo później auto zostało zabrane przez lawetę, a droga posprzątana z resztek po włoskim aucie.

“Mindset is everything”, czyli kierowca przegrał z samym sobą

Na zielonym Lamborghini wyeksponowane było hasło, z którym kierowca nie ma już wiele wspólnego. Niestety, do jazdy tak egzotycznym autem trzeba dorosnąć albo po prostu podszlifować swoje umiejętności. Z nieznanych przyczyn kierowcy sportowych maszyn często próbują komuś coś udowodnić, a to później kończy się wypadkiem albo spotkaniem z krawężnikiem.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lamborghini | Warszawa | polskie drogi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy