Polskie drogi

Remont na autostradzie A2. Będą utrudnienia

W poniedziałek, 20 września, rozpoczął się kolejny etap modernizacji nawierzchni na A2, na węźle autostradowym Września (woj. wielkopolskie). To oznacza utrudnienia dla kierowców.

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa spółki Autostrada Wielkopolska Anna Ciamciak, kolejny etap prac remontowych obejmuje wymianę warstwy ścieralnej nawierzchni na łącznicach zjazdowych z autostrady A2 na węźle Września (ok. 209 km A2) zarówno dla kierowców podróżujących z kierunku Warszawy do Wrześni, jak i z kierunku Świecka do Wrześni.

Ciamciak podała, że w związku z wyłączeniem łącznic z użytkowania na czas remontu, dla kierowców zostały wytyczone objazdy: dla pojazdów jadących autostradą A2 od strony Warszawy i chcących zjechać do Wrześni będzie poprowadzony objazd przez węzeł Słupca. "Dalej drogą wojewódzką DW466 do Słupcy. Następnie w Słupcy skręt w lewo w DK92 w stronę Wrześni i dalej dojazd do węzła Września autostrady A2" - poinformowała.

Reklama

Dodała, że "dla pojazdów jadących autostradą A2 od strony Świecka i chcących zjechać do Wrześni będzie poprowadzony objazd przez węzeł Poznań Wschód. Dalej drogą ekspresową S5 do węzła Kostrzyn. Następnie na węźle Kostrzyn skręt w prawo w DK92 w stronę Wrześni i dalej dojazd do węzła Września autostrady A2".

Ciamciak wskazała, że modernizacja nawierzchni na łącznicach zjazdowych z autostrady A2 na węźle Września planowana jest na okres od 20 do 28 września. Zaznaczyła jednak, że na termin realizacji mogą wpłynąć warunki atmosferyczne. 

***

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: remonty dróg | Autostrada A2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy