Polskie drogi

Chwila nieuwagi i tragedia gotowa

​Policjanci z Komisariatu Policji w Białej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Biała Rządowa. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer fiata, 34-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 74 w miejscowości Biała Rządowa. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący fiatem 33-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego na prostym odcinku drogi, z nieustalonych dotąd przyczyn, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się  z samochodem ciężarowym DAF. 

Prawdopodobnie kierowca w ostatniej chwili próbował jeszcze wrócić na swój pas, dlatego doszło do uderzenia na wysokości przedniego lewego koła, a nie czołowego.

Zestawem ciężarowym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego. 

Reklama

Niestety, w wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł pasażer fiata, 34-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj. CODZIENNIE CZEKA OD 20 000 zł do 40 000 zł! 

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Policja/Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy