Reklama

Peugeoty będą się ścigać

To dobra wiadomość dla zawodników i kibiców - tegoroczny Rajdowy Puchar Peugeot dojdzie do skutku!

W Warszawie odbyło się spotkanie organizacyjne RPP z udziałem przedstawicieli Peugeot Polska i Polskiego Związku Motorowego.

Reklama

Podczas spotkania omówione zostały regulaminy: rozgrywek oraz techniczny. W porównaniu z latami ubiegłymi zmian nie jest dużo. Ponieważ - jak jednoznacznie podkreślili przedstawiciele Peugeot Polska - jest to ostatni rok, w którym w pucharze markowym ścigać się będą samochody Peugeot 206 XS, w tym sezonie firma nie przygotowała do sprzedaży po promocyjnej cenie nowych pojazdów (co dotychczas było tradycją). Akces do startów stał się więc niezobowiązujący.

W tegorocznym kalendarzu znalazło się siedem rajdów, z tym, że na wniosek organizatora ich ilość może ulec zmianie (tak jak to bywało w latach poprzednich, kiedy to odbywała się dodatkowa eliminacja w ramach Rajdowego Pucharu PZM).

Są to rajdy: Elmot (28 - 29 kwietnia), Polski (8-10 czerwca), Subaru (12 - 14 lipca), Kaszub (27 - 20 lipca), Rzeszowski (9 - 11 sierpnia), Nikon (7 - 8 września) i Warszawski (21 - 23 września). Każda runda Rajdowego Pucharu Peugeot jest jednocześnie rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie markowej Peugeot 206 XS (A-RPP).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wiadomość | Rada Polityki Pieniężnej | peugeot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje