Reklama

Adamus: Udany rajd

Podczas 11 Rajdu Rzeszowskiego bardzo dobrze zaprezentowała się Oświęcimska załoga Piotr Adamus i Magda Zacharko.

Szybka i równa jazda na podkarpackich trasach zaowocowała 3 miejsce w TROFEUM

SUPER 1600 i 12 miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Dzięki wywalczonym punktom, po 4 eliminacjach RSMP Piotr i Magda awansowali na 2 pozycję w TROFEUM S1600.

PIOTR: - Bardzo cieszy mnie osiągnięty wynik. Peugeot 206 , którym wystartowaliśmy , doskonale zniósł trudy rajdu , chociaż w wielu momentach po prostu brakowało mu mocy. Udało nam się uniknąć poważnych błędów , dzięki czemu plan , który założyliśmy przed rajdem zrealizowaliśmy w 100%-osiągneliśmy metę i dopisaliśmy kolejne punkty.

Reklama

MAGDA: - To był dla nas udany rajd. Jechało się nam dobrze. Trasy rajdu rzeszowskiego są piękne i jednocześnie niezwykle trudne. Chciałabym podziękować wielu ludziom , którzy przyczynili się do naszego sukcesu: sponsorom firmie MARIO-CAR , MULTIMOTO , BERNER , p. ADAMOWI MARCHAJSKIEMU , mechanikom oraz kibicom , którzy mocno trzymali za nas kciuki. Po raz kolejny przypomnieliście nam , że w rajdach wszystko jest możliwe.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: uda | rajd

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy