Zagadka. Jak ma jechać ten kierowca?

Kraków, ul. Marii Konopnickiej. Skrzyżowanie z ul. Zamkową/Sandomierską
Kraków, ul. Marii Konopnickiej. Skrzyżowanie z ul. Zamkową/Sandomierską INTERIA.PL
Kierowca chce wjechać na droggę główną. Jak ma to zrobić?
Włączyć lewy kierunkowskaz, poczekać aż ktoś go przepuści i jechać główną, omijając buspas
Włączyć prawy kierunkowskaz, wjechać na buspas, nie cwaniakować jadąc nim do końca, tylko od razu na lewy pas się udać przecinając ciągłą linię (z lewym kierunkowskazem)
Włączyć prawy kierunkowskaz, wjechać na buspas, kontynuować jazdę, a gdy zniknie ciągła linia opuścić go z lewym kierunkowskazem
Nie wiem. Chyba to jakiś błąd w oznakowaniu
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?