Koniec z viaTOLLEM, działa już tylko e-TOLL

Od 1 października niemożliwe jest płacenie za przejazd viaTOLL-em
Od 1 października niemożliwe jest płacenie za przejazd viaTOLL-emArkadiusz ZiółekEast News

Zobacz również:

Moto flesz (5)INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?