Kierowca chciał pokazać "dominację" na drodze. Karma szybko go ukarała

Motocyklista próbował zaznaczyć swoją "dominację" na drodze, ale nie do końca mu się to udało.
Motocyklista próbował zaznaczyć swoją "dominację" na drodze, ale nie do końca mu się to udało.PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ East News/ KMP w Bydgoszczy/ zrzut ekranu.

Spis treści:

  1. Chciał zaznaczyć swoją obecność na drodze. Coś poszło nie tak
  2. Motocyklistą zajmie się sąd

Zobacz również:

Chciał zaznaczyć swoją obecność na drodze. Coś poszło nie tak

Chciał pokazać, że to on "dominuje na drodze. Coś nie wyszłoKMP w BydgoszczyPolicja

Zobacz również:

Motocyklistą zajmie się sąd

SCT w Krakowie w sądzie. Najważniejsze nowości salonu w Szanghaju. Moto Flesz odc. 87