Reklama

Zamknęła psa w samochodzie. I miała pretensję

Policjanci z powiatu złotoryjskiego uwolnili psa zamkniętego w stojącym na słońcu samochodzie. Na zewnątrz termometry wskazywały blisko 30 stopni.

Do zdarzenia doszło wczoraj przy jednym a marketów na terenie Złotoryi. Tuż po godzinie 16.30 funkcjonariusze otrzymali informację od zaniepokojonego przechodnia o tym, że w osobowym Volkswagenie od ponad 20 minut skomle zamknięty pies. Na zewnątrz temperatura sięgała blisko 30 stopni. Policjanci widząc, w jakim stanie jest zwierzę podjęli interwencję i wybili jedną z szyb w samochodzie. Pies był wycieńczony i nie miał siły stać na nogach. Funkcjonariusze zabrali zwierzę do radiowozu i dali mu wodę.

Po około 40 minutach z zakupów do samochodu wróciła 43-letnia kobieta, która chyba nie zdając sobie sprawy, jakie mogą być konsekwencje jej nieodpowiedzialnego zachowania miała pretensje do policjantów, że wybili szybę.

Reklama

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Sprawdzają, czy nie naruszyła przepisów ustawy o ochronie zwierząt.

Policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje