Reklama

Wysyp nowości!

W najnowszym, 40. numerze tygodnika "Motor", w dziale "Pierwsza jazda" pojawiają się nowy, świetnie jeżdżący i wykonany z najwyższą starannością Volkswagen Golf VI, odchudzony o 40 kg i o wiele ładniejszy od poprzednika Ford Fiesta, zmodernizowany Nissan Murano, odświeżony Citroen C4 i ekologiczna Skoda - Fabia Greenline, która wygląda tak samo, jak zwykły model, ale pali znacznie mniej.

Są też Jeep Wrangler i Land Rover Defender - dwa bezkompromisowe auta terenowe z długą historią, które zmierzą się ze sobą w naszym porównaniu. Porównujemy również szwedzkie kabriolety napędzane silnikami Diesla - Saaba 9-3 i Volvo C70. Testujemy nową Skodę Superb z silnikiem 1.8 TSI - auto, które trudno zaszufladkować do konkretnego segmentu.

W dziale "Używane" przedstawiamy Opla Fronterę produkowanego w latach 1992-2004 i porównujemy sprawdzone kombi z przemyślnymi vanami.

W dziale "Porady" opisujemy zasady działania systemów wspomagających kierowcę i doradzamy, które warto dokupić. Pokazujemy również najczęściej montowane dodatkowe zegary, również polecane do samochodów terenowych. W czwartej części "Podręcznika kierowcy" prawie wszystko o rozrządzie.

Reklama

Te i wiele innych ciekawych informacji o wszystkim, co wiąże się z motoryzacją, znaleźć można w najnowszym, 40. numerze tygodnika "Motor". Od poniedziałku w kioskach!

tygodnik "Motor"
Dowiedz się więcej na temat: Citroen C4 | Volkswagen Golf | Ford Fiesta | Nissan Murano | Skoda Fabia | motor | nowości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy