Reklama

Uwaga nowość: SsangYong korando za 86 800 zł

SsangYong Motors Polska, spółka belgijskiej Grupy Alcopa, wprowadza na polski rynek nowego korando. Pojazd zaprojektowany został przez słynnego Giorgetto Giugiaro.

Mocny 2-litrowy silnik Diesla, napęd 4x4 i bogate wyposażenie - to podstawowe to atuty tego auta.

W standardzie znajdziemy m.in. podgrzewane fotele przednie oraz tylną kanapę, tempomat dozujący paliwo pod kątem minimalnego zużycia, stereo Bluetooth, wbudowany zestaw głośnomówiący, skórzaną tapicerkę i diodowe oświetlenie podłoża zamontowane w lusterkach bocznych. Najtańsza wersja kosztuje 86 800 zł, najdroższa 103.900 zł

Niebawem na rynku pojawi się kolejna wersja silnikowa - będzie to dwulitrowa odmiana benzynowa oraz Diesel o mniejszej mocy.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Uwaga! | SsangYong Korando

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy