Reklama

Ukradli policji X5

Warte około 300 tysięcy złotych terenowe BMW skradziono z jednego z parkingów strzeżonych w Szczecinie. Do kradzieży doszło w nocy z czwartku na piątek - pisze "Głos Szczeciński".

W czwartek szczecińscy policjanci zatrzymali terenowe BMW X5 do kontroli. Ponieważ zachodziło podejrzenie, że auto jest kradzione, policjanci odstawili samochód na parking strzeżony. Parking należy do firmy, która prowadzi dla policji usługi związane z pilnowaniem zatrzymanych pojazdów.

Policja sprawdza teraz okoliczności tajemniczej kradzieży.

Sprawa jest dość kłopotliwa, ponieważ policja po pierwszym odnalezieniu auta poinformowała o tym właściciela - obywatela Niemiec. Zanim ten jednak dojechał do Szczecina - auta znowu nie było.

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

Reklama

RMF/PAP
Dowiedz się więcej na temat: BMW | policja

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy